+380 (73) 261-30-49показати+380 (73) 261-30-49
ТОВ "МАСТЕР.ОК"
+380 (73) 261-30-49
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Відливи
Контакти
ТОВ"МАСТЕР.ОК"
Олег Ігорович
+380 (73) 261-30-49показати+380 (73) 261-30-49
01135, Україна, Київ, Глебова 7 на мапі
Цілодобово

Відливи

Опис

Відмінні характеристики якісної віконної фурнітури

За допомогою якісних і красивих вікон можна надати завершений зовнішній вигляд будь-якому приміщенню. Але слід пам'ятати також про те, що віконні конструкції являють собою не тільки декоративну частину інтер'єру, але несуть дуже велике функціональне навантаження.

Кожна людина звик відкривати стулки в жарку пору і закривати їх взимку. При цьому далеко не всі замислюються про те, що все це завдяки якісній фурнітурі. У тому випадку, якщо під час її покупки людина буде намагатися заощадити, то і купувати дорогі вікна не буде ніякого сенсу. А вся справа в тому, що пластикові віконні системи зможуть похвалитися надійністю і функціональністю лише за умови використання хороших кріплень і механізмів.

Основною відмінною рисою високоякісної фурнітури є велика зносостійкість. Адже саме від цього показника залежить те, скільки разів можна відкривати і закривати віконні стулки. Найкраще вже під час купівлі поцікавитися у представника компанії-виробника кількістю циклів, на яку розрахована фурнітурна система. Сам цикл є одним відкривання і закривання пластикового вікна.

Якщо говорити про хорошу фурнітуру, то вона призначена не менше ніж на 10 тисяч циклів. Але на сучасному ринку можна відшукати і продукцію провідних європейських виробників, яким вдалося підвищити цю межу в шість разів.

Крім того, до зносостійкості фурнітури слід віднести і таку особливість, як стійкість до корозії. Та й пластмасові деталі під час виробництва якісної фурнітури не повинні використовуватися. Велика частина кріпильних шурупів просто зобов'язана укручуватися в ту частину пластикової рами, яка укомплектована підсилювачем зі сталі. А ось пластмасові складові можуть грати декоративну роль.

Відливи ПВХ, метал (білий, кор.), Козирки

Замір, доставка, установка

Виїзд майстра безкоштовно

Характеристики

ВиробникГермания
Країна виробництваУкраина
Изделиеотлив
Материалметалл, пластик, цинк

Відгуки

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх