+380 (73) 261-30-49показати+380 (73) 261-30-49
ТОВ "МАСТЕР.ОК"
+380 (73) 261-30-49
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Заміна Фурнітури
Контакти
ТОВ"МАСТЕР.ОК"
Олег Ігорович
+380 (73) 261-30-49показати+380 (73) 261-30-49
01135, Україна, Київ, Глебова 7 на мапі
Цілодобово

Заміна Фурнітури

Опис

Заміна Фурнітури
  Пластикові вікна на сьогоднішній день найбільш затребувані віконні конструкції. Вони користуються популярністю через високу довговічності, надійності, гарної звукоізоляції і збереження тепла. Однак довговічним можна назвати, скоріше, профіль ПВХ, ніж фурнітуру вікна, на яку припадає головне навантаження при експлуатації вікна. Своєчасна регулювання фурнітури пластикових оконпродліт терміни її служби.
Якщо якийсь елемент вікна вийшов з ладу, економічним виходом з положення стане ремонт фурнітури пластикових вікон. Звичайно, при деяких серйозних поломки деталі можуть не підлягати ремонту. Тоді фахівцями виполняетсязамена фурнітури вікон. Нашим фахівцям під силу регулювання фурнітури вікон і заміна фурнітури пластикових вікон.


Заміна фурнітури вікон в новому житлі
Хоча до новобудов сьогодні пред'являють досить високі вимоги, іноді будівельним фірмам все-таки вдається заощадити на обробці і матеріалах. Склопакети в таких будинках часто оснащують дешевої фурнітурою, швидко виходить з ладу. На деякий час проблему може вирішити регулювання фурнітури пластикового вікна. Якщо вікно продуває, у багатьох випадках може знадобитися заміна гумки пластикових вікон.
Якщо звукоізоляція і теплоізоляція вашого вікна в новобудові не влаштовує вас, не обов'язково відразу міняти весь склопакет. Найчастіше заміна або регулювання фурнітури вікон пвх допомагає усунути недоліки.


Що включає в себе регулювання фурнітури вікон і дверей?
Регулювання фурнітури пластикових дверей має на увазі різні дії в залежності від того, яку проблему потрібно усунути.
Якщо вікно недостатньо щільно закривається, йому необхідна регулювання притиску пластикових вікон. Нерідкі випадки, коли рама вікна або двері починає провисати. Тоді стулка може чіплятися за підвіконня при відкритті і закритті. Якісна регулювання стулок пластикових вікон ліквідує цей дефект і знову робить експлуатацію вікна бездоганною.
У багатьох випадках впоратися з продуванням і нещільним приляганням склопакета допомагає регулювання петель пластикових вікон і дверей, під час якої майстер використовує спеціальні інструменти для регулювання вікон - регулювальні ключі. До речі, фахівці стверджують, що профілактична регулювання фурнітури пластикових дверей необхідна як мінімум двічі на рік: влітку і перед початком зими.


Регулювання фурнітури вікон пвх - наша робота
Ми пропонуємо свої послуги по регулюванню фурнітури склопакетів в СПб і ЛО. Для нас не проблема регулювання замків пластикових вікон від будь-яких виробників, регулювання стулки вікна при провисанні або регулювання петель алюмінієвих дверей і ін. Якщо вам потрібна профілактична регулювання вікон зима / літо, ви також можете звернутися до нас. Досвідчений майстер зможе виїхати до вас відразу ж в день дзвінка або в будь-який зручний для вас час!
Вага стулки регламентує використання петлевий групи. Різні фірми пропонують варіанти петель з різною вантажопідйомністю: 50 кг, 80 кг, 100 кг, 130 кг і так далі. Для того щоб правильно підібрати необхідну петлеву групу потрібно розрахувати вагу стулки, тобто скласти вагу склопакета і вага профільної конструкції стулки.

Вага склопакета розраховується виходячи з того, що 1 м2 скла товщиною 1 мм важить 2,5 кг, вага 1 м2 скла товщиною 4 мм - дорівнює 10 кг. Звідси не важко підрахувати, що однокамерний склопакет (при товщині скла 4 мм) важить трохи більше 20 кг (вага комплектуючих склопакета складає 1 до 2%).

Вага профільної конструкції стулки розраховується виходячи з питомої ваги погонного метра профілю і металевого підсилювача.
Блокувальник, мікрощілинне провітрювання в подарунок.
Якісні механізми за прийнятними цінами.
Гарантія 5 років.

Характеристики

Виды услугдемонтаж, обслуживание, установка
Материал рамыПВХ
оконная фурнитураВОРНЕ
Изделиераздвижная система
Материалметалл

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні послуги

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх