+380 (73) 261-30-49показати+380 (73) 261-30-49
ТОВ "МАСТЕР.ОК"
+380 (73) 261-30-49
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Комплексний Ремонт Вікон
Контакти
ТОВ"МАСТЕР.ОК"
Олег Ігорович
+380 (73) 261-30-49показати+380 (73) 261-30-49
01135, Україна, Київ, Глебова 7 на мапі
Цілодобово

Комплексний Ремонт Вікон

Опис

В КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ ВІКНА ВХОДИТЬ:

-ЗАМІНА УЩІЛЬНЮВАЧА (РАМА/СТУЛКА)

-РЕМОНТ ТА РУГУЛЮВАННЯ ВІКНА (НАЛАШТУВАННЯ)

-СМАЗКА ВІКНА СПЕЦ МАСТИЛОМ

Ремонт вікон якісно та недорого  Виїзд майстра безкоштовно

Вікна в будинках виконують функцію не тільки простого джерела світла, вони ще й захищають приміщення від шкідливих впливів всіляких зовнішніх факторів, таких як пил, шум, холод, волога, вітер. Наша компанія активно і досить успішно займається виробництвом виключно високоякісних вікон, а також їх реставрацією і ремонтом, і надає на свій продукт тривалу і розумну гарантію.

Час від часу виникають ситуації, коли без ремонту вікон просто не обійтися. Подібні нюанси відбуваються зазвичай в тих будинках, де встановлені старі дерев'яні конструкції, які буквально щороку потребують різного ремонті: утеплення, підфарбовування або шпаклівка. Часто трапляється і так, що ремонт необхідний навіть європейським вікнам, виготовленим із сучасних дерев'яних елементів. Як показує практика, ремонт вікон потрібен тоді, коли у профілю є якісь проблеми з акумулятором, всілякі дефекти або тріщини на склопакеті, а також у випадках, коли виникають неполадки в роботі фурнітури, без якої, як відомо, користуватися виробом стає досить важко, а іноді і неможливо.

Причин для ремонту вікон, взагалі, досить багато:
- заміна склопакетів;
- заміна укосів і підвіконь;
- утеплення вікон;
- заміна гумових ущільнювачів;
- відновлення старих дерев'яних рам;
- заміна вентиляції вікон;
- заміна фурнітури;
- монтаж москітних сіток;
- виготовлення кватирок.

Компанія «Мастер-ОК» виконає для вас будь-які з перерахованих вище послуг. Як правило, однією з найпоширеніших послуг є заміна склопакетів. Багато в чому це пояснюється тим, що скла нерідко б'ються через погану якість або з вини самих господарів. При цьому потрібно зазначити, що замінюється в такому випадку не одне розбите скло, а цілком склопакет в віконної конструкції.

Нерідко люди стикаються з неполадками в роботі фурнітури, зокрема - з потребою її регулювання. Однак, це не відноситься до будь-яких старих вікон, так як фурнітура на них буває настільки зношена, що вимагає тільки повної заміни. Варто відзначити, що тим людям, хто поки не думає про те, щоб встановлювати будинку сучасні вікна, завжди можна вдатися до послуги по реставрації старих вікон з повною або частковою заміною скла, сучасним утепленням і фарбуванням всієї конструкції. Це може запросто призвести їх в прекрасний стан.

Коли час експлуатації вікон з профілем з ПВХ числиться роками, можуть з'являтися різного роду проблеми. Від незначних складнощів, які цілком можна усунути власними зусиллями, до серйозних поломок, які зажадають негайного виклику фахівців і подальшого відновлення вікон.


Характеристики

Виды услугобслуживание, ремонт
Ремонт металлопластиковых оконРемонт
Изделиедругое
Материалдругое
Загальний рейтинг товару: 
Відгуків: 1

Відгуки

  • Марина503.03.2017
    Выражаю благодарность за ремонт окон. Мастер приехал в указанное время,ремонт произвел качественно и аккуратно. Рекомендую обращаться за услугами в эту фирму
    Відгук корисний?Так (3)Ні

Пропонуємо Вашій увазі

Подібні послуги

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх