+380 (73) 261-30-49показати+380 (73) 261-30-49
ТОВ "МАСТЕР.ОК"
+380 (73) 261-30-49
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Комплексний Ремонт Дверей
Контакти
ТОВ"МАСТЕР.ОК"
Олег Ігорович
+380 (73) 261-30-49показати+380 (73) 261-30-49
01135, Україна, Київ, Глебова 7 на мапі
Цілодобово

Комплексний Ремонт Дверей

Опис

В КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ ДВЕРЕЙ ВХОДИТЬ :

-ЗАМІНА УЩІЛЬНЮВАЧА (РАМА/СТУЛКА)

-РЕМОНТ ТА РУГУЛЮВАННЯ ДВЕРЕЙ  (НАЛАШТУВАННЯ)

-СМАЗКА ДВЕРЕЙ  СПЕЦ МАСТИЛОМ

Ремонт металопластикових дверей

Поряд з поширенням металопластикового профілю в Україні, з якого виробляють віконні конструкції, двері також завоювали популярність. Вони також як і свої «побратими менші» - вікна, привносили затишок і комфорт в ті будинки, де були встановлені.

Проте, як і випадку ремонту вікон, як пластикових так і алюмінієвих, про ремонт дверей теж доводиться замислюватися. Якість дверей з пластику безпосередньо залежить від якості матеріалу, з якого вони зроблені і це відбивається на кількості наступних ремонтів.

У виробництві збирають три види дверей:

Вхідної групи, міжкімнатні і балконного типу.

Для кожного виду використовується певний вид армування. Саме це несе істотний внесок на міцність дверей і їх подальшої деформації. Чим тонше армування, тим імовірніше, що з перепадами температур вони будуть згинатися

 Тріщина на дверях.

Пластикові двері не так міцні як алюмінієві і на них можуть з'являтися тріщини. Найчастіше вони утворюються на кутах зварювальних швів.

Причина: У вхідної групи не встановлені внутрішні кутові з'єднувачі «копита», які служать посиленням зварювання. Біля дверей балконних - зварювальні роботи проводилися або кустарним методом, або зварювальний апарат був забруднений.

Виправити. В результаті огляду тріщини майстер може вирішити чи потрібен ремонт металопластикових дверей чи ні. Можливо, буде потрібно посилити конструкцію, можливо, реставрувати, а можливо доведеться вести її в цех і заново зварювати.

У телефонній розмові жоден майстер не скаже про вартість таких робіт.

Тріснув склопакет в дверях.

Не будемо вдаватися в причини того, що сталося. Швидше вони вам відомі.

Тріщини в склопакеті вирішуються тільки його заміною.

Заміна склопакета самому.

Ось де де, а в дверях робити заміну склопакета самостійно вам не радимо. Це процес який вимагає професійних навичок. Тим більше, у майстра необхідні комплектуючі завжди під рукою. Інакше станеться провисання стулки, і регулювання пластикових дверей вже не врятує, а лише ремонт.


Зламана петля в дверях.

Часто передчасно з ладу виходять петлі у дверний групи ПВХ.

Вони або перекошуються настільки, що створюється враження їх монтажу в м'яку площину, або стираються при багаторазовому відкриванні.

Причина. У профілі встановлений неякісний підсилювач. Вчасно не відрегульована двері отримала додаткове навантаження на петлі. Монтаж дверних петель низької якості.

Виправити. При несильному провисанні стулки двері можна підрегулювати петлеву групу за допомогою шестигранного ключа.

Не щільне прилягання.

При тій ситуації, коли верх двері прикритий, а низ двері не прилягає до рами - відбувається продування вітру.

Причина того, що відбувається криється в недобросовісні дії консьєржа. Найчастіше вони підкладають сторонні предмети в дверний отвір від самовільного закриття дверей або щоб доводчик не заважав провітрювати приміщення. При поривах вітру відбувається напруга на петлі. Виходить, що верхня частина стулки притягається доводчиком, а низ затриманий. Так відбувається деформація профілю двері.

Виправляти цю проблему потрібно методами, спрямованими на деформацію дверей в протилежний стан.

Відповідно до ГОСТ 30970-2002, металопластикові двері поділяють:

Щодо призначення двері можуть бути зовнішньої, і внутрішньої. Внутрішня двері, може бути міжкімнатних, вхідних в квартиру або для санвузла;
 Щодо виду заповнення дверного каркаса:

двері зі склопакетом ПВХ, в каркас якої вставлений склопакет або прозоре скло, будь-якого виду;
глухі двері, дверне полотно якої непрозорого виду. Вона також може бути: світлої (коли нижня частина дверей не прозора, а верхня пропускає світло) і декоративної (коли дверне полотно ПВХ оснащено архітектурним малюнком);

Відносно своеї конструкції металлопластикова дверь может быть:

з одним полотном (правим або лівим) і з двома полотнами (однаковими або різної ширини);
з фіксованою стулкою або з тією, яка відкривається;
з порогом або без нього, з присутністю чи відсутністю рамкової коробки;
щодо виду профілю ПВХ.

Тут класифікація відбувається за кількістю камер профільної системи, з якої виготовлені двері. Профілі бувають з двома трьома або більшою кількістю камер;

Щодо варіанту обробки профілю двері ПВХ може бути білою або іншого кольору, покритою ламинирующей плівкою або з коекструдованим лицьовим покриттям.

Технічні вимоги до дверей ПВХ згідно з ГОСТ 30970-2002

Державний стандарт досить жорстко регулює параметри, які може собі дозволити виробництво пластикових дверей - це розміри, заповнення полотна, допустимі відхилення при виготовленні. Відповідно вимоги висуваються по відношенню до фурнітури. Також в даному документі прописані заходи по контролю якості виробів, стандарти їх пакування, транспортування і зберігання.

Характеристики експлуатації пластикових дверей

Щоб двері, придбані вами задовольняли ваші потреби і зберігала в будинку необхідний мікроклімат, при виборі потрібно звернути увагу на її основні характеристики:

Опір теплопередачі може залежати від товщини утеплювального матеріалу, але не повинно виходити за рамки 0,8-1,2 м²хС / Вт.
Проникність повітря не більше 3,5 м ³ / (чхм2).
Ізоляція від звукових хвиль не менше 26 дБА
Державним стандартом також встановлено, що кількість років користування для профілю ПВХ має бути не менше 40, для склопакета - не менше ніж 20, для ущільнювача - не менш 10. Кількість відкривання-закривання за цей період може становити не менше 500 000 раз.

Групи міцності металопластикових дверей

При покупці також важливим показником для дверей є група міцності. Їх існує всього три: А, Б, В. Найбільш міцними, по даній класифікації ГОСТ є двері групи А. Про це також можна дізнатися, почитавши відгуки покупців.

Які відхилення можна вважати браком виробництва дверей ПВХ

Виробництво з порушенням вимог Державного стандарту, відбувається в тих випадках коли:

Є різниця в розмірах готового виробу і розмірів, які вказані в проектній документації. Різниця не повинна бути більше ніж 2 мм і менше ніж 1мм. Різниця в довжині по діагоналі для дверей ПВХ не повинна перевищувати 2 мм для дверного полотна розміром 1,5 кв.м і 3 мм для дверей більшого розміру.
На дверному полотні подряпини, інколи й інші дефекти, а також різниця в кольорі або глянці які видно не озброєним оком.
Двері відчиняються і закривається з натугою і застосуванням сили.
Є відхилення технічних характеристик, від тих, що вказані в документації.
Відхилення від вимог ГОСТу при монтажі.

Швидко, надійно і недорого

Виклик майстра безкоштовно

Характеристики

Виды услугремонт
Вид дверейМеталлопластиковые двери
Выбор оказываемых услугРемонт
металлопластиковые двериремонт
Изделиедругое
Материалдругое

Відгуки

Поки немає відгуків

Пропонуємо Вашій увазі

Подібні послуги

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх